Souhlasíte s používáním Cookies?


auto-hruby.jpg

KENTOYA

25 LET TRADICE
Značka Kentoya jako obchodní značka pro skútry má své kořeny v Německu, kde koncem osmdesátých a začátkem devadesátých let byla jedna z prvních firem zabývající se prodejem levných skútrů. V roce 1994 založila pobočku i v České republice a v následných letech začala budovat sít prodejen v České republice a na Slovensku. V roce 2019 jsme oslavili již 25 let na trhu a za tu dobu jsme se stali nejoblíbenější a nejprodávanější značkou v České republice se silným zázemím a tradicí.

Naše skútry za celou tu dobu prošly nelehkým vývojem a od počátečních potíží s kvalitou a distribucí se naše skútry staly jedny z nejspolehlivějších na českém trhu. Od roku 2001, kdy jsme si začali vést statistiku, máme prodáno v České republice téměř 50.000 skútrů a přes neustálé zvyšování ceny práce, materiálu a dopravy jsou naše skútry cenově nejdostupnější.

S postupem doby můžeme bez nadsázky říct, že jsme se stali lídrem na trhu v segmentu levných, ale přitom s ohledem na cenu kvalitních skútrů. Od roku 2015 jsme prodloužili záruku na motor nad rámec zákonné doby o jeden rok jako důkaz kvality našich výrobků. Své výrobce pečlivě mezi čínskými továrnami vybíráme a v případě potřeby přesouváme výrobu k takovým výrobcům, u kterých máme zajištěnu tu nejlepší kvalitu a plynulost dodávek. Za 25 let prodeje je zvyšování kvality, designu a moderních komponentů znát a v současné době jsou naše výrobky oproti konkurenci vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako jsou např. LED denní svícení, úsporné LED technologie ve světlech, digitální tachometry, vstřikování a podobně. V roce 2012 jsme navázali spolupráci s čínským koncernem, který je zaměřen pouze pro evropský trh a design a velikost skútrů odpovídá evropským zákazníkům a jejím požadavkům. Tento holding vyrábí jak pro nás, tak i pro značky v Německu, Švýcarsku, Španělsku, Anglii atd.

V roce 2016 jsme uvedli na trh modely se vstřikováním splňující normu EURO IV a díky těmto novým technologiím se Kentoya opět posunula dopředu a odpovídá posledním trendům vývoje motoru.

V roce 2017 jsme naši nabídku rozšířili o elektrokoloběžky, a to jak odpružené, tak neodpružené, a taky o elektrické čtyřkolky pro děti.

Každoročně se účastníme soutěže Motocykl roku, pořádané Svazem dovozců automobilů (SDA), a výstavy Motosalon, kde vždy představíme aktuální modelovou řadu a novinky pro daný rok.

 KENTOYA MOTORS

V roce 2011 společnost Kentoya a. s. nabyla již takových rozměrů, že se  transformovala do více společností, které se zaměřily na různé aktivity, a pro divizi skútry byla založena společnost Kentoya Motors spol. s. r. o., která převzala veškeré aktivity ohledně vývoje, výroby a prodeje skútrů.


KENTOYA MOJITO 125 4T

CENA 49.990 Kč vč.DPH   

 

IHNED K ODBĚRU

KENTOYA TORRAX 125 4T

CENA 69.990 Kč vč.DPH

IHNED K ODBĚRU

KENTOYA MAXIMUS-I 125 4T EURO 5

CENA 69.990 Kč vč.DPH

 

IHNED K ODBĚRU


KENTOYA SAXON-I 125 4T

CENA 48.990 Kč vč.DPH

IHNED K ODBĚRU

KENTOYA SINNER-I 125 4T

CENA 44.990 Kč vč.DPH

 

IHNED K ODBĚRU

KENTOYA RUSH-I 125 4T

CENA 41.990 Kč vč.DPH

 

IHNED K ODBĚRU


KENTOYA PHOENIX-I 125 4T

CENA 43.990 Kč vč.DPH   

 

KENTOYA HAMMER II-I 125 4T

CENA 41.990 Kč vč.DPH   

 

KENTOYA HAMSTER-I 125 4T

CENA 41.990 Kč vč.DPH