Souhlasíte s používáním Cookies?


Kromě stávajících modelů si nyní, u nás na prodejně, můžete objednat i nejnovější model robotické sekačky Segway Navimow i108E.

auto-hruby.jpg

QJMOTOR SRV 550 ST

SRV 550 ST
Motocykl pro opravdové pohodáře.

SRV 550 ST je cruiser nové generace. Jeho autentický styl se snoubí s moderními designovými prvky. Jedná se o stylový cruiser s uvolněným posezem, kvalitními technologiemi a propracovanými komponenty. Motocykl zaujme svým mohutným vzhledem, silným motorem a snadnou ovladatelností. Ideální pro jezdce, kteří chtějí zažít požitek z pohodové jízdy s maximálním jízdním komfortem.

Výkonný, ale úsporný řadový dvouválec

Dvouválcový čtyřtaktní řadový motor s objemem 554 ccm Vás překvapí až neuvěřitelným zátahem v nízkých a středních otáčkách, kde jeho výkon naprosto převyšuje ostatní motocykly v této objemové kategorii. Spíše je srovnatelný s motory s větším objemem. Pouze v maximálních otáčkách je motor omezen na výkon 35kW, tedy tak, aby jej mohli řídit i držitelé ř.p. skupiny A2. SRV 550 ST jako správný cruiser pařádně zrychluje z každé zatáčky – a navíc je velmi hospodárný ve spotřebě paliva.

Výkonný brzdový systém s ABS

Brzdový systém ABS s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední kotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženým brzdovým třmenem zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Autentický styling

Autentický styl cruiseru s velkou nádrží ve tvaru kapky, kulatým chromovaným světlometem, zalomenými řídítky a uvolněným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 550 ST jeho krásný a jedinečný design.

Kvalitní výfukový systém 2 do 1

Výfukový systém 2 do 1 nabízí skvělý zvuk parádní zátah a to vše s nízkými emisemi CO2 zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič je krásným designovým kouskem.

Propracovaně sedadlo pro náročné

Dvoudílné sedadlo s krásně prošívaným sedadlem řidiče nabízí velký jízdní komfort i na delších výletech. Jeho jedinečný design a autentický styl dodává SRV 550 ST ten správný šmrc.

Bohatá seriová výbava - USB zásuvka

Na bočním panelu motocyklu je integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvka má samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Přehledný LCD multifunkční displej

Přehledný, skvěle čitelný, moderní LCD displej  SRV 550 ST přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, tripmetr, obsah palivové nádrže, čas jízdy a obsahuje též ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách.

Krásný klasický styl moderních cruiserů

Krásné a čistě linie, jednoduchost a styl. To jsou klasické vlastnosti každého moderního cruiseru. A všechny tyto vlastnosti ma ve vínku i SRV 550 ST. Je na první pohled rozpoznatelný, charizmatický a budí zájem okolí. Nasedněte a užijte si vyjížďku s tímto oblíbeným motocyklem!

Technické údaje:

Typ motoru 2-válcový, řadový, kapalinou chlazený
Objem válců 554 ccm
Vrtání / Zdvih 70,5 mm x 71 mm
Výkon motoru 35 kW (47,6 k) při 7.500 ot./min
Točivý moment 51 Nm při 5.500 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka / hydraulické
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 91 dB
Emise CO2 99 g/km
Palivo Benzin E5 / E10

 

Konstrukce podvozku Trubkový rám/kyvka s dvojitým profilem
Přední odpružení Teleskopická vidlice / olejové tlumení
Zadní odpružení Horizontální centrální tlumič 
Přední brzdy s ABS Dvoupístková kotoučová brzda 300 mm / ABS
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 250 mm / ABS
Přední pneumatika 130/90/16 / bezdušová
Zadní pneumatika 150/80/16 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.230 mm / 865 mm / 1.130 mm
Rozvor 1.580 mm  
Výška sedadla 730 mm 
Objem palivové nádrže 16 litrů
Pohotovostní hmotnost  212 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Dostupné barvy Oranžová, zlatá, černá

Fotogalerie motocyklu