Souhlasíte s používáním Cookies?


Kromě stávajících modelů si nyní, u nás na prodejně, můžete objednat i nejnovější model robotické sekačky Segway Navimow i108E.

auto-hruby.jpg

QJMOTOR TRX 12

TRX 12 - v jednoduchosti je krása...

TRX 12 je motocykl vhodný pro nováčky v jedné stopě. Je jednoduchý, spolehlivý a velmi odolný. Pohání jej jednoválcový vzduchem a olejem chlazený motor o obsahu 125 ccm o výkonu 11,2 koně. Přidejte Full LED osvětlení, brzdy s ABS, a dokonce s "vykousanými" kotouči o průměru solidních 260 mm vpředu a 220 mm vzadu, 4 palcový přehledný LCD přístrojový panel, skvělou cenu a máme tu levný a spolehlivý motocykl na každý den. Barvy: bílo-oranžová a černo-oranžová. Motocykl vhodný pro držitele řidičských oprávnění skupiny A1.

Spolehlivý a robustní jednoválec 125 ccm

Oblíbenou TRX 12 pohání spolehlivý jednoválcový motor o objemu 125 ccm se 4 ventilovou technikou a s chlazením vzduch-olej. Motor disponuje výkonem 8,2 kW (11,2 k) při 9.500 ot./min a maximálním točivým momentem 10 Nm při 7.000 ot./min, a je plněný elektronickým vstřikovacím systémem, díky němuž má i malou spotřebu paliva.

Spolehlivé brzdy s kotouči o velkém průměru

Přední čtyřpístkový třmen a 260 mm vykousaný kotouč vpředu, spolu s  jednopístkem a 220 mm vykousaným kotoučem vzadu a v kombinaci se systémem ABS, kterým TRX 12 disponuje, zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti při brzdění.

Krásný a funkční příhradový rám

Ocelový příhradový rám TRX 12 kombinuje nízkou hmotnost a velkou tuhost, která mnohonásobně překračuje požadavky na zvládání sil vyvíjených na motocykl za jízdy. Výsledkem je solidní pocit při jízdě na TRX 12 a sportovní charakter tohoto motocyklu.

Nastavitelné zadní odpružení

Zadní odpružení typu monoshock u TRX 12 obsahuje tlumič, u kterého lze nastavit předpětí pružiny, a s továrním nastavením tlumení, které odpovídá sportovnímu charakteru tohoto motocyklu.

Přehledný LCD multifunkční displej

Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.

Prémiová základní výbava - USB zásuvka

V kokpitu je pod LCD panelem (přesnějí na brýlích) integrována i zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.

Kvalitní upside-down přední vidlice

Přední odpružení TRX 125 má na starosti obrácená (upside-down) teleskopická vidlice o průměru 35 mm, se zdvihem 110 mm, zajišťuje maximální komfort i sportovní chování.

Praktický centrální stojan

Praktický centrální stojan je standardní výbava TRX 12 a přispívá k maximální využitelnosti a charakteru této nenáročné motorky. Krom toho Vám usnadní i údržbu stroje a parkování motocyklu například v zimním období.

Moderní Full LED osvětlení a agresivní vzhled

Moderní technologie LED osvětlení hlavního světlometu, směrových světel a zadních světel je nenáročná na údržbu zajišťuje optimální viditelnost a dokonale osvětlenou vozovku za soumraku i ve tmě.

Pohodlná a prostorná sedadla

I přes malé rozměry motocyklu nabízí ergonomická sedadla jezdce i spolujezdce díky tvaru a množství pěny velký jízdní komfort. Samostatné sedadlo spolujezdce je navrženo tak, aby poskytovalo oporu a správné umístění těla spolujezdce.

Styl a praktičnost

Jednoduchý a minimalistický design podsedlových plastů TRX 125 dokonale ladí s celkovým designem stroje, zatímco zadní LED osvětlení zdůrazňuje jednoduché linie. Praktická madla pro spolujezdce harmonicky zapadají do štíhlé siluety TRX 125, aniž by byla obětována jejich použitelnost.

Kvalita zpracování, která Vás překvapí

TRX 12, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné, výrazné lakování. Ladně působí též trubkový, příhradový rám, nebo výfuk kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky - to vše je seriový TRX 12!

Technické údaje:

Typ motoru Vzduchem / olejem chlazený jednoválec DOHC, 4 ventily
Objem motoru 125 ccm
Vrtání / Zdvih 54 mm x 54,5 mm
Výkon motoru 8,2 kW (11,2 k) při 9.500 ot./min
Točivý moment 10 Nm při 7.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka / lanko
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 82 dB
Emise CO2 48 g/km
Palivo Benzin E5 / E10

 

Konstrukce podvozku Trubkový, příhradový / kyvka - profil
Přední odpružení Upside-down vidlice 
Zadní odpružení Jeden centrální tlumič 
Přední brzdy s ABS Jednokotoučová brzda 260 mm
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 220 mm
Přední pneumatika 100/80/17 / bezdušová
Zadní pneumatika 130/70/17 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.065 mm / 810 mm / 1.065 mm
Rozvor 1.360 mm  
Výška sedadla 780 mm 
Objem palivové nádrže 10 litrů
Pohotovostní hmotnost  142 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Dostupné barvy Bílo-oranžová, černo-oranžová

Fotogalerie motocyklu