Souhlasíte s používáním Cookies?


Kromě stávajících modelů si nyní, u nás na prodejně, můžete objednat i nejnovější model robotické sekačky Segway Navimow i108E.

auto-hruby.jpg

O nás

V roce 1992 byla založena firma Erich Hrubý, ta se specializovala na opravu vozů zn. Citroën a Peugeot. V roce 1997 jsme se stali autorizovaným členem servisní a prodejní sítě Citroën a vybudovali nový autosalon. Od té doby se věnujeme servisní a prodejní činnosti. V průběhu let jsme dále vybudovali klempířskou dílnu, lakovnu, nový sklad ND, autobazar a odstavnou plochu pro nová vozidla. V dubnu 2004 byla založena firma AUTO HRUBÝ s.r.o., která v plné míře převzala zaměstnance, a činnost firmy ERICH HRUBÝ. V červnu roku 2011 jsme se stali autorizovaným prodejcem a opravcem vozů Mitsubishi. V roce 2020 proběhla rozsáhlá rekonstrukce celého areálu - interiéru showroomu, dílen, kompletních podlah a střechy a bylo vybudované velké parkoviště se zámkovou dlažbou pro více než 100 vozidel.

V současné době se firma zabývá specializovaným servisem vozů Citroën a servisem vozů i ostatních značek. Prodejem ojetých vozů (autobazar), prodejem a servisem motocyklů JAWA, ZONTES, UM, Benelli, Keeway, SYM, Kentoya, QJMOTOR, Moto Morini, Fantic a čtyřkolek a dalších strojů značek TGB, Linhai, Segway, prodejem příslušenství.

SERVIS, PNEUSERVIS , NÁHRADNÍ DÍLY, LAKOVNA, KAROSÁRNA , POJIŠTĚNÍ, ÚVĚRY,

V rámci poskytování kvalitních a kompletních služeb se zabýváme i úschovou pneumatik a odtahovou službou. 


AUTO HRUBÝ s.r.o. - Vysoká Pec u Chomutova
máme skvělou zprávu - od 1.3. 2024 jsme hrdí partneři celosvětové sítě EUROREPAR, která zajišťuje servis na veškeré vozy. Navíc pro nová i starší vozidla skupiny Stellantis, který je třetím největším výrobcem vozidel na světě, zajišťujeme kompletní servis, včetně dodávek veškerých originálních náhradních dílů.